KONST / Litografier / Färglitografi 14677151
nr 1467 7151
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 327/375. Färglitografi, bildmått: 32x43, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:28:38
15/5 18:36:56