![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:51:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:22
-
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:40
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:22
-
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:40