GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 9535431
nr 953 5431
Lockurnor
1 par, kristall, 1800-tal, höjd: 28 ca
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:48:34
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Halvkristall
Lockurnor
nr 953 5431
Lockurnor
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 6 april 2015 |
Halvkristall