KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12544453
nr 1254 4453
Pastell
Emil Friberg, Damporträtt, 80x60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:56:30
100 kr
200 kr