KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5133570
nr 513 3570
Gravyrer
3st, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 mars 2008
kl 16:44:40
200 kr
150 kr
1.000 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Gravyrer
nr 513 3570
Gravyrer
3st, 1800-tal
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 10 mars 2008 |