KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835072
nr 1383 5072
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1927, Huddinge Kyrka. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 61x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:24:06
6/3 12:33:23