ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7897353
nr 789 7353
1800-tal, björk, oval, 80x67
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:33:54
100 kr
200 kr
250 kr