BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 16259088
nr 1625 9088
Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:45:06
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)