MÖBLER / Soffor / Soffa 14598434
nr 1459 8434
Soffa
Eilersen. Dagbädd Längd: 200
Kondition: slitage, skador, fläckar, missfärgningar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:33:32
4/4 10:29:14
4/4 19:07:36