KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712029
nr 1571 2029
Karolina (f. 1986, Ukraina) "Maskros". Signerad. Olja på duk. 50x70cm, oramad
måndag 16 oktober 2023
kl 19:51:22
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE