KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253122
nr 1325 3122
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 47x66cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:53:20
100 kr
200 kr