MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14003372
nr 1400 3372
Byrå
1880-tal. Bredd: 83 cm. Djup: 57 cm, höjd: 150 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:15:16
28/5 10:34:36
1.000 kr
30/5 16:33:21