KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456048
nr 1445 6048
Kjell Guldar, Räv i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 37x45, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:38:46
30/1 10:27:53
300 kr
31/1 18:33:46