KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16306073
nr 1630 6073
Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, yttermått inklusive ram: 69x75 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2024
kl 21:03:42
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor