KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907215
nr 1490 7215
Lars Erik Lindell
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Skor bland blommor. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 43x82 cm
Lars Erik Lindell, svensk målare och grafiker född 1933 i Örnsköldsvik.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:03:44
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Lars Erik Lindell
Läs mer om Lars Erik Lindell