KONST / Litografier / Färglitografi 12154378
*
nr 1215 4378
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Lars Karlsson, studie av en studie. Signerad, numrerad 163/290. Signerad, daterad -94. Motivet: 40x29 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 november 2018
kl 19:07:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 16:54:20
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars karlsson litografi litografier litografiskt blad studie av en studie svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3240 Färglitografi
Ã…ke Westin (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:28
-
2080 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:47
-
2021 Färglitografi
C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. "Drake med rö..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:29
-
2054 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:44
-
3183 Färglitografi
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:52
-
2010 Färglitografi
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:53
*
Lars Karlsson Frost
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
nr 1215 4378
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Lars Karlsson, studie av en studie. Signerad, numrerad 163/290. Signerad, daterad -94. Motivet: 40x29 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 16:54:20 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars karlsson litografi litografier litografiskt blad studie av en studie svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3240 Färglitografi
Ã…ke Westin (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:28 -
2080 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:47 -
2021 Färglitografi
C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. "Drake med rö..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:29
-
2054 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:44 -
3183 Färglitografi
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:52 -
2010 Färglitografi
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
18 november kl 20:53