KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15217104
nr 1521 7104
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Stilleben med liljekonvaljer. Signerad. Olja på duk, oramad, 39x44 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:34:54
2.000 kr
2.200 kr