KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339116
nr 1533 9116
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör. Olja på pannå, 14x17cm, yttermått inklusive ram: 27x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:16:23
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr