KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14145246
nr 1414 5246
Oljemålningar
2 st. Bengt Palmé, Gotlandsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 16x20 7x13, yttermått inklusive ram:
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:59:46
150 kr
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr