KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614501
nr 1361 4501
K Johansson. Signerad, daterad 89, Tistel. Olja på duk, 50x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:17:34
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)