KONST / Litografier / Färglitografi 5555710
nr 555 5710
Färglitografi
signerad Bengt Landin, abstrakt komposition, 31x25
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:28:40
100 kr
350 kr
200 kr