KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229180
nr 1622 9180
Oidentifierad konstnär. Nutida, Kvinna. Olja på duk, ej signerad, 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 103x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:58:56
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr