MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9726065
nr 972 6065
Stolar
4 st. omkring sekelskiftet 1900, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 19:45:53
30/7 18:53:12