KONST / Litografier / Färglitografi 14177265
nr 1417 7265
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 165/200, mm;43x34, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:50:25
4/9 14:45:38
5/9 17:45:22
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd