MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 15039233
nr 1503 9233
Serveringsvagn
kakelplattor. Längd: 83, djup: 53 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:55:12
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr