KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12691090
nr 1269 1090
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1947,38x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:17:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers