KONST / Litografier / Litografier 8203454
nr 820 3454
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografier, 2 st, Bengt Lindström (1925-2008), signerade, E. A + 59/500, bladets mått: 30x23
Kondition: oramade
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 april 2013
kl 20:49:56
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström