KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685086
nr 1568 5086
P Johnson, damm. Signerad, daterad 1892. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 80x94 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:57:00
100 kr
200 kr