KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr gouache 8737544
nr 873 7544
Miniatyr gouache
Empire, med förgylld silver ram i etui, längd: 6, 5
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:05:08
300 kr
600 kr
450 kr
600 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren