KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4092356
nr 409 2356
Gouache
signerad, 20x26
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 maj 2006
150 kr
150 kr
Gouache