KONST / Litografier / Färglitografi 12598021
nr 1259 8021
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Björn. Signerad, numrerad 139/170. Motivet: 75x77 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:45:26
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)