KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8181117
nr 818 1117
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Etsning, handkolorerad + litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 20x12 + 34x25
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:32:04
1/4 14:38:09