KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409472
nr 1240 9472
Akvarell
Gunilla Annwall, blomsterstilleben, Signerad. Motivet: 74x54
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:50:45
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr