KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746037
nr 1374 6037
Oidentifierad konstnär. Solrosor. Monogramsignerad. Olja på duk, 78x78 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:04:58
300 kr
700 kr