KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9421872
nr 942 1872
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulpturer, 2 st, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerade, trianglar, längd: 18 cm ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:46:04
20/4 20:05:31
27/4 19:37:40
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt