KONST / Litografier / Litografi 8584251
nr 858 4251
Litografi
signerad, Julmotiv, HC-upplaga, 21 x 17
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:40:04
450 kr
150 kr
300 kr
400 kr