MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6478029
nr 647 8029
Stolar
4 st, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:16:44
350 kr
350 kr
350 kr