KONST / Litografier / Färglitografi 13524001
nr 1352 4001
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/36. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:29:12
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn