KONST / Litografier / Färglitografi 9941255
nr 994 1255
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Sven Ljungberg (1913-2010), "AMS röjer", 14/50, signerad. 32x43
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:20:37
16/11 16:31:59
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg