MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 8513225
nr 851 3225
Spegelbyrå
Tidigt 1900-tal, Bemålad, längd: 101 cm, djup: 47 cm, höjd: 200 cm, Bemålad
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:50:16
250 kr
500 kr
700 kr