KONST / Litografier / Färglitografier 16305139
nr 1630 5139
Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x46 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 17:28:16)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 18:49:31
- Mitt bud
30/6 17:15:43
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor