KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409442
nr 1240 9442
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 23x31
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:44:09
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr