KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099284
nr 1209 9284
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Elefanter, signerad. Olja på duk, 100x81 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:03:03
5/10 19:29:34
1.000 kr
8/10 17:57:01
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik