MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8737258
nr 873 7258
Byrå
Valnöt, 1890-tal, längd: 92, djup: 46, höjd: 118
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:12:16
1/2 14:05:27
3/2 19:56:29
700 kr