KONST / Litografier / Färglitografi 11097174
nr 1109 7174
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Kräftskiva, 61/190, motivet: 38x49
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:01:18
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)