KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7797291
nr 779 7291
Träsnitt
2 st, Japan, 1800-tal, samurajer, 24x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:03:35
400 kr
500 kr
500 kr
Träsnitt
nr 779 7291
Träsnitt
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 24 september 2012 |