MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15207295
nr 1520 7295
Byrå
3 lådor, 1950-tal, tapetserad med bilder ur "Nordens Flora", Bredd: 83 c cm. Djup: 43 cm, höjd: 68 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:17:29
1.000 kr
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr