KONST / Litografier / Färglitografi 12487200
nr 1248 7200
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "The Appointment". Signerad, numrerad 17/360, ca 85x68 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:34:15
500 kr
600 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)