KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249070
nr 1524 9070
1800-tal, Interiör med mor & barn. Ej signerad. Olja på duk, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:14:52
100 kr
150 kr
200 kr
All världens barn (Lisa Larson)