KONST / Litografier / Färgserigrafi 13095060
nr 1309 5060
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 58/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:08:38
21/2 19:22:09
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe